15 świetnych zdjęć zrobionych LG G5

LG G5 ma na karku ładnych paru miesięcy, ale wciąż drzemie w nim ogromny fotograficzny potencjał. Zobaczcie zdjęcia, które przy użyciu tego smartfona zrobili ludzie z całego świata.

LG G5 ma aparat o wyśmienitych parametrach.

  • Rozdzielczość 16 Mpix gwarantuje bardzo wysoką szczegółowość.
  • Obiektyw o jasności f/1,8 zapewnia dobrą kondycję w trudnych warunkach oświetleniowych i pięknie rozmyte tła podczas robienia zdjęć makro.
  • Laserowy autofokus sprawia, że ostrość ustawiana jest błyskawicznie.

Nie można też nie wspomnieć o dodatkowym aparacie z szerokokątnym obiektywem, który wkracza do akcji, gdy fotografowane obiekty nie mieszczą się w kadrze.

Poniżej 15 świetnych zdjęć, które użytkownicy LG G5 z całego świata udostępnili na Instagramie.

Zachęcamy do dzielenia się swoimi zdjęciami zrobionymi G5 i oznaczenia ich hashtagami #LGG5 oraz #LGG5Photography.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Panasonic zaprezentował nowy projektor 1080p Wreszcie! Miniaturowy projektor nadający się do codziennego użytku (wideo) Tmsuk T-52 Enryu | 6-cio tonowy ratownik na wideo Ewolucja namalowana na murach [wideo] Jak przyrządzić smaczne danie z wybranych komputerowych postaci? Internetowy odtwarzacz muzyki od Logitech Polsat HD przez pół roku Domino z pamięci flash? Reporter z łatwością zniszczył "niezniszczalny" telefon (wideo) Hotelicopter - pierwszy na świecie latający hotel 5 aparatów, które miały zmienić świat, ale tego nie zrobiły Żołnierze, którzy nie potrzebują kamuflażu optycznego [wideo]

Popularne w tym tygodniu:

Do Biedronki powraca wielki hit. Dawno nie było takiej oferty