Rusza aktualizacja LG G5 do Androida 7.0 Nougat

LG znowu to zrobiło!

LG G5 - pierwszy modułowy smartfon na świecie i flagowy smartfon LG — otrzymuje właśnie aktualizację do Androida 7.0 Nougat. W pierwszej kolejności z nowej wersji systemu skorzystają mieszkańcy obu Ameryk i Azji, ale w ciągu kilku tygodni proces aktualizacyjny obejmie także inne kraje.

Warto wiedzieć, że wcześniej żaden smartfon niewchodzący w skład rozwijanej we współpracy z Google'em linii Nexus nie otrzymał aktualizacji.

LG nie pierwszy raz wyprzedza konkurencję

W 2015 roku LG G4 był pierwszym nie-Nexusem, który otrzymał Androida 6.0 Marshmallow.

W 2014 roku LG G3 był pierwszym smartfonem na świecie z Androidem 5.0 Lollipop. Został zaktualizowany jeszcze przed Nexusami.

Nie można też nie wspomnieć o jeszcze świeżym LG V20, czyli pierwszym urządzeniu z fabrycznie zainstalowanym Androidem 7.0 Nougat.

Jak widać, w szybkości aktualizowania flagowców LG nie ma sobie równych.

W LG wiemy, że klienci oczekują od nas tego, co najlepsze – dostępu do najnowszych rozwiązań w dziedzinie smartfonów. Udostępniając aktualizacje oprogramowania naszym klientom, szybciej niż robi to konkurencja pokazujemy, że firma LG przywiązuje ogromną wagę do zapewniania pomocy technicznej oraz troski o zadowolenie użytkowników.

Android 7.0 Nougat wnosi między innymi nową wyszukiwarkę, która przeszukuje zawartość aplikacji oraz możliwość korzystania z dwóch aplikacji jednocześnie na współdzielonym ekranie.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Karty CompactFlash z technologią S.M.A.R.T. i ECC MSPO 2011, czyli czego potrzeba polskiej armii [cz.2] Uciążliwe blokady to nie tylko gry i piractwo. Wbudowana karta SIM to koniec handlu używkami Zabezpiecz pliki przy pomocy... swojej twarzy Zapomnij o kluczach - wystarczy odcisk palca! Prototypowy pojazd z lat 60-tych (wideo) Nowy ShoqBox Philipsa – przenośny głośnik na każde warunki AOC Q2770Pqu – monitor 27" z panelem WQHD w praktyce [test] InfiniteUSB: kablowa stonoga. Świetnie pomyślany HUB upiększy biurko Zapalniczka dla szpiega! Największa na świecie miniatura lotniska za 5 mln dolarów [wideo] CES 2009: Megaluksusowy Asus Lamborghini VX5

Popularne w tym tygodniu:

Skóra węża zainspirowała naukowców. Dzięki niej chcą tworzyć bezpieczniejsze budynki