LG SIGNATURE to połączenie technologii ze sztuką współczesną [wideo]

Byłem na europejskiej premierze nowej linii produktów - LG SIGNATURE. Producent przygotował na tę okazję niezwykłą wystawę łączącą świat nowych technologii ze sztuką nowoczesną. Specjalnie dla czytelników Gadżetomanii przygotowałem relację wideo do której obejrzenia serdecznie zapraszam!

LG SIGNATURE to najbardziej luksusowa linia produktów koreańskiego producenta. Składa się na nią zarówno sprzęt RTV, jak i AGD. Wszystkie je łączy jednak kilka wspólnych cech — minimalizm, prostota, kosmiczne technologie i piękno formy. Nie ma tu zbędnych funkcji i niepotrzebnych dodatków. Jest tylko sprzęt, który w środku ma najnowocześniejsze technologie, a na zewnątrz — piękne wzornictwo.

Jako, że LG kreuje produkty SIGNATURE na ekskluzywne i wyjątkowe, również taka była ich prezentacja. Koreański gigant przygotowała wystawę Art of Essence która łączyła ciekawą architekturę, sztukę i nowe technologie. Więcej o niej dowiecie się z poniższego materiału wideo. Zobaczycie na nim również telewizor OLED o grubości niecałych 3 mm, lodówkę z Windows 10 oraz pralkę przyszłości.

Autor: Łukasz Skałba

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Flip Watch - bardzo niepraktyczny zegarek (wideo) Nowe, zewnętrzne dyski SSD Iomega - szybkie i bardzo drogie Panasonic do zadań specjalnych, czyli Lumix FT1 Zotac Nitro do podkręcania kart GeForce AndyVision - robot, który odbierze pracę sprzedawcom? [wideo] Darth Vader napadł na bank 10 niecodziennych geekowskich barów i restauracji Jak ludzie przerabiają Windowsa 8 na siódemkę i o czym to świadczy? Na Creative Zii Egg Plaszma można też grać w gry Zabezpiecz dane za pomocą Outlook Express Backup Wizard Jak wygląda Dr House w obiektywie aparatu Canon 5D mark II? [wideo] Droga Mleczna na filmie poklatkowym