LG podczas Euro 2016 kwestię naprawy telewizorów załatwiło po mistrzowsku

LG nie tylko ma w swojej ofercie idealne telewizory dla fanów piłki nożnej, ale i w godny pochwały sposób podeszło do kwestii wsparcia serwisowego.

Co robisz, gdy zepsuje ci się telewizor? Zapewne wysyłasz go do serwisu i czekasz kilka dni na naprawę. W normalnych okolicznościach te kilka dni bez telewizora da się przeżyć, ale trwające właśnie Mistrzostwa Europy w piłce nożnej bynajmniej normalnymi okolicznościami nie są. Podczas Euro każda godzina jest na wagę złota. LG o tym wie, dlatego właśnie uruchomiło swój "mistrzowski serwis".

Naprawa w kilka godzin albo telewizor zastępczy

Właśnie taką usługę ma dla was LG. W razie usterki wystarczy wykonać jeden telefon, a w ciągu kilku godzin zjawi się u ciebie zespół serwisantów. Jeśli nie uporają się z problemem na miejscu, na czas naprawy otrzymasz telewizor zastępczy.
Cała akcja potrwa aż do finału Euro 2016. Co najważniejsze, serwisanci pracują przez 7 dni w tygodniu! Usługą objęte są punkty serwisowe w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Toruniu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie oraz Koszalinie. Wszelkie usterki możecie zgłaszać telefonicznie pod numerem 801 54 54 54.

Brawo LG!

Nie ma nic piękniejszego niż producent troszczący się o klienta nawet po tym, gdy ten opuścił już sklep z zakupionym produktem. Świadomość tego, że — co by się ze sprzętem nie działo — będziesz mógł spokojnie obejrzeć wszystko mecze jest nie do przecenienia.

Jednocześnie mamy nadzieję, że z nowej usługi nigdy nie będziecie musieli skorzystać.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Telewizory:

Netflix już na telewizorach LG Smart TV. Oto 5 spolszczonych seriali, które warto obejrzeć Telewizory CRT jeszcze wrócą. Tak jak NES i inne stare technologie Wszystko o Sony Bravia 4K HDR: ceny, modele telewizorów i odtwarzacze obsługujące UHD Blu-Ray LG EG910V - najlepszy 55-calowy telewizor, jaki możesz kupić [test] Samsung JU6000: telewizor 4K za 2200 zł LG Super UHD 4K – najlepszy telewizor na Euro 2016 4 rzeczy, których nie wiedziałeś o swoim telewizorze Full HD Xiaomi wprowadza telewizory na rynek europejski Telewizory LG Super UHD TV 4K oraz UHD 4K na rok 2016 już w Polsce. Byliśmy na premierze Reklamy telewizorów: dziś takie same jak 70 lat temu. A za 10 lat? Android TV? Telewizory doczekały się realnej zmiany na lepsze Polska premiera telewizorów LG OLED TV 4K na rok 2016 [wideo]

Popularne w tym tygodniu:

LG pokazał zwijany telewizor. Kosztuje przeszło 340 tysięcy złotych