LG podczas Euro 2016 kwestię naprawy telewizorów załatwiło po mistrzowsku

LG nie tylko ma w swojej ofercie idealne telewizory dla fanów piłki nożnej, ale i w godny pochwały sposób podeszło do kwestii wsparcia serwisowego.

Co robisz, gdy zepsuje ci się telewizor? Zapewne wysyłasz go do serwisu i czekasz kilka dni na naprawę. W normalnych okolicznościach te kilka dni bez telewizora da się przeżyć, ale trwające właśnie Mistrzostwa Europy w piłce nożnej bynajmniej normalnymi okolicznościami nie są. Podczas Euro każda godzina jest na wagę złota. LG o tym wie, dlatego właśnie uruchomiło swój "mistrzowski serwis".

Naprawa w kilka godzin albo telewizor zastępczy

Właśnie taką usługę ma dla was LG. W razie usterki wystarczy wykonać jeden telefon, a w ciągu kilku godzin zjawi się u ciebie zespół serwisantów. Jeśli nie uporają się z problemem na miejscu, na czas naprawy otrzymasz telewizor zastępczy.
Cała akcja potrwa aż do finału Euro 2016. Co najważniejsze, serwisanci pracują przez 7 dni w tygodniu! Usługą objęte są punkty serwisowe w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Toruniu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie oraz Koszalinie. Wszelkie usterki możecie zgłaszać telefonicznie pod numerem 801 54 54 54.

Brawo LG!

Nie ma nic piękniejszego niż producent troszczący się o klienta nawet po tym, gdy ten opuścił już sklep z zakupionym produktem. Świadomość tego, że — co by się ze sprzętem nie działo — będziesz mógł spokojnie obejrzeć wszystko mecze jest nie do przecenienia.

Jednocześnie mamy nadzieję, że z nowej usługi nigdy nie będziecie musieli skorzystać.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Telewizory:

"U nas na wiosce był jeden telewizor" - wywiad z Kubą Błaszczykowskim Microsoft HoloLens i Halo 5: graj bez telewizora Tizen uwolniony przez Samsunga. Firma udostępni go partnerom do smart TV Tunel składający się z 216 telewizorów LG OLED robi kosmiczne wrażenie! [wideo] Smart TV kultowej fińskiej marki. Nokia wchodzi na rynek telewizorów Reklamy telewizorów: dziś takie same jak 70 lat temu. A za 10 lat? Samsung JU6000: telewizor 4K za 2200 zł Dlaczego warto wymienić telewizor przed Euro 2016? Loewe Bild 5 OLED: nowoczesny telewizor 4K z HDR w stylistyce retro Telewizory CRT jeszcze wrócą. Tak jak NES i inne stare technologie Telewizory LG Super UHD TV 4K oraz UHD 4K na rok 2016 już w Polsce. Byliśmy na premierze Samsung KS7000: najtańszy telewizor z flagowej linii SUHD 2016

Popularne w tym tygodniu:

ISE 2020: Samsung prezentuje ekran The Wall for Business o przekątnej niemal 15 metrów! Nie masz jeszcze telewizora 4K? TVP daje dobry powód, żeby go kupić Android TV 10 w pierwszym urządzeniu. Deweloperska przystawka ADT-3 - jest dostępna na wolnym rynku Po smartfonach przyszedł czas na telewizory. Chińczycy z Realme szykują SmartTV