LG podczas Euro 2016 kwestię naprawy telewizorów załatwiło po mistrzowsku

LG nie tylko ma w swojej ofercie idealne telewizory dla fanów piłki nożnej, ale i w godny pochwały sposób podeszło do kwestii wsparcia serwisowego.

Co robisz, gdy zepsuje ci się telewizor? Zapewne wysyłasz go do serwisu i czekasz kilka dni na naprawę. W normalnych okolicznościach te kilka dni bez telewizora da się przeżyć, ale trwające właśnie Mistrzostwa Europy w piłce nożnej bynajmniej normalnymi okolicznościami nie są. Podczas Euro każda godzina jest na wagę złota. LG o tym wie, dlatego właśnie uruchomiło swój "mistrzowski serwis".

Naprawa w kilka godzin albo telewizor zastępczy

Właśnie taką usługę ma dla was LG. W razie usterki wystarczy wykonać jeden telefon, a w ciągu kilku godzin zjawi się u ciebie zespół serwisantów. Jeśli nie uporają się z problemem na miejscu, na czas naprawy otrzymasz telewizor zastępczy.
Cała akcja potrwa aż do finału Euro 2016. Co najważniejsze, serwisanci pracują przez 7 dni w tygodniu! Usługą objęte są punkty serwisowe w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Toruniu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie oraz Koszalinie. Wszelkie usterki możecie zgłaszać telefonicznie pod numerem 801 54 54 54.

Brawo LG!

Nie ma nic piękniejszego niż producent troszczący się o klienta nawet po tym, gdy ten opuścił już sklep z zakupionym produktem. Świadomość tego, że — co by się ze sprzętem nie działo — będziesz mógł spokojnie obejrzeć wszystko mecze jest nie do przecenienia.

Jednocześnie mamy nadzieję, że z nowej usługi nigdy nie będziecie musieli skorzystać.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Telewizory:

LG EG910V - najlepszy 55-calowy telewizor, jaki możesz kupić [test] Honor Smart Screen – telewizor, który ma być centrum nowoczesnego domu Przyszłość należy do telewizorów? Nieprawda. Nawet streaming i Netflix im nie pomogą Android TV w OnePlus TV będzie dostawać aktualizacje co najmniej przez 3 lata Philips 7600: najlepszy telewizor 2015-2016 według EISA Telewizory 3D: czy to się jeszcze opłaca? Loewe Bild 5 OLED: nowoczesny telewizor 4K z HDR w stylistyce retro Flagowy telewizor LG EG9600 w teście porównawczym zmasakrował konkurenta ze stajni Samsunga Netflix już na telewizorach LG Smart TV. Oto 5 spolszczonych seriali, które warto obejrzeć Samsung The Frame 2019. Nowe telewizory trafiły do polskich salonów Jaki telewizor 4K wybrać? Telewizory UHD dostosowane do potrzeb użytkownika Grundig wraca do gry! Firma prezentuje 65VLO9790, 65-calowy telewizor OLED

Popularne w tym tygodniu:

Xiaomi wprowadza telewizory na rynek europejski