LG podczas Euro 2016 kwestię naprawy telewizorów załatwiło po mistrzowsku

LG nie tylko ma w swojej ofercie idealne telewizory dla fanów piłki nożnej, ale i w godny pochwały sposób podeszło do kwestii wsparcia serwisowego.

Co robisz, gdy zepsuje ci się telewizor? Zapewne wysyłasz go do serwisu i czekasz kilka dni na naprawę. W normalnych okolicznościach te kilka dni bez telewizora da się przeżyć, ale trwające właśnie Mistrzostwa Europy w piłce nożnej bynajmniej normalnymi okolicznościami nie są. Podczas Euro każda godzina jest na wagę złota. LG o tym wie, dlatego właśnie uruchomiło swój "mistrzowski serwis".

Naprawa w kilka godzin albo telewizor zastępczy

Właśnie taką usługę ma dla was LG. W razie usterki wystarczy wykonać jeden telefon, a w ciągu kilku godzin zjawi się u ciebie zespół serwisantów. Jeśli nie uporają się z problemem na miejscu, na czas naprawy otrzymasz telewizor zastępczy.
Cała akcja potrwa aż do finału Euro 2016. Co najważniejsze, serwisanci pracują przez 7 dni w tygodniu! Usługą objęte są punkty serwisowe w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Toruniu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie oraz Koszalinie. Wszelkie usterki możecie zgłaszać telefonicznie pod numerem 801 54 54 54.

Brawo LG!

Nie ma nic piękniejszego niż producent troszczący się o klienta nawet po tym, gdy ten opuścił już sklep z zakupionym produktem. Świadomość tego, że — co by się ze sprzętem nie działo — będziesz mógł spokojnie obejrzeć wszystko mecze jest nie do przecenienia.

Jednocześnie mamy nadzieję, że z nowej usługi nigdy nie będziecie musieli skorzystać.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Telewizory:

Samsung The Frame: telewizor jako dzieło sztuki i ozdoba salonu ISE 2020: Samsung prezentuje ekran The Wall for Business o przekątnej niemal 15 metrów! 6 cech, jakie powinien posiadać współczesny telewizor Młodzi ludzie pozbywają się telewizorów w szalonym tempie Telewizory Samsunga z dużym ułatwieniem. Niesłyszący i niedosłyszący skorzystają na nowych funkcjach Xiaomi Mi Box S może dostać wkrótce następcę. Przesłanki o premierze Mi TV Stick Redmi pokazało nowe telewizory z system Android TV. Cena zachęca OnePlus TV. Nowy telewizor będzie miał 55 cali i panel QLED Telewizory 8K od stycznia w sklepach. Znamy specyfikację LG OLED 8K: Pierwszy taki telewizor w Europie sprzedano w Polsce Duży telewizor w małym mieszkaniu. Samsung QLED Q90T udowadnia, że to trafiony pomysł [Recenzja] Zwijany telewizor LG OLED R1 już dostępny w Polsce

Popularne w tym tygodniu:

Samsung The Wall 2021, czyli telewizor o przekątnej 1000 cali