LG podczas Euro 2016 kwestię naprawy telewizorów załatwiło po mistrzowsku

LG nie tylko ma w swojej ofercie idealne telewizory dla fanów piłki nożnej, ale i w godny pochwały sposób podeszło do kwestii wsparcia serwisowego.

Co robisz, gdy zepsuje ci się telewizor? Zapewne wysyłasz go do serwisu i czekasz kilka dni na naprawę. W normalnych okolicznościach te kilka dni bez telewizora da się przeżyć, ale trwające właśnie Mistrzostwa Europy w piłce nożnej bynajmniej normalnymi okolicznościami nie są. Podczas Euro każda godzina jest na wagę złota. LG o tym wie, dlatego właśnie uruchomiło swój "mistrzowski serwis".

Naprawa w kilka godzin albo telewizor zastępczy

Właśnie taką usługę ma dla was LG. W razie usterki wystarczy wykonać jeden telefon, a w ciągu kilku godzin zjawi się u ciebie zespół serwisantów. Jeśli nie uporają się z problemem na miejscu, na czas naprawy otrzymasz telewizor zastępczy.
Cała akcja potrwa aż do finału Euro 2016. Co najważniejsze, serwisanci pracują przez 7 dni w tygodniu! Usługą objęte są punkty serwisowe w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Toruniu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie oraz Koszalinie. Wszelkie usterki możecie zgłaszać telefonicznie pod numerem 801 54 54 54.

Brawo LG!

Nie ma nic piękniejszego niż producent troszczący się o klienta nawet po tym, gdy ten opuścił już sklep z zakupionym produktem. Świadomość tego, że — co by się ze sprzętem nie działo — będziesz mógł spokojnie obejrzeć wszystko mecze jest nie do przecenienia.

Jednocześnie mamy nadzieję, że z nowej usługi nigdy nie będziecie musieli skorzystać.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Telewizory:

QLED czy Super UHD? Który telewizor będzie lepszy? Canal+ z nowym kanałem 4K. Fani sztuki będą zachwyceni 55 cali TV to mało? Xiaomi wprowadzi nawet 75-calowe modele smart TV Telewizory 8K od stycznia w sklepach. Znamy specyfikację Xiaomi Mi Box S może dostać wkrótce następcę. Przesłanki o premierze Mi TV Stick Jaki telewizor 4K wybrać? Telewizory UHD dostosowane do potrzeb użytkownika Młodzi ludzie pozbywają się telewizorów w szalonym tempie Telewizory 3D: czy to się jeszcze opłaca? Redmi TV. Xiaomi pokazuje 70-calowy telewizor z autorskim systemem Telewizory LG OLED 4K z funkcją HDR są już blisko. Co powinieneś wiedzieć o tej technologii? Samsung do dużego telewizora dokłada… drugi. Specjalnych ofert na TV jest dużo więcej Xiaomi nie zwalnia tempa. Nowy, duży telewizor wreszcie w Polsce