"U nas na wiosce był jeden telewizor" - wywiad z Kubą Błaszczykowskim

Podczas polskiej premiery telewizorów LG SUPER UHD TV 4K oraz UHD 4K 2016 mieliśmy okazję porozmawiać z nowym ambasadorem LG, czyli Kubą Błaszczykowskim.

Jak wspomina telewizory, z którymi miał styczność w dzieciństwie oraz w jaki sposób technologia pomaga mu w treningach? Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Telewizory:

Tani i dobry telewizor z 4K? Testujemy sprzęt od Manty Telewizory 3D: czy to się jeszcze opłaca? Wybieramy telewizor na Euro 2016: przewodnik Doczekaliśmy się telewizora idealnego? Test OLED-a 4K LG EG960 LG EG910V - najlepszy 55-calowy telewizor, jaki możesz kupić [test] QLED czy Super UHD? Który telewizor będzie lepszy? Telewizory CRT jeszcze wrócą. Tak jak NES i inne stare technologie Samsung KS7000: najtańszy telewizor z flagowej linii SUHD 2016 Samsung JU6000: telewizor 4K za 2200 zł Android TV – mobilny system na telewizorze Wszystko o Sony Bravia 4K HDR: ceny, modele telewizorów i odtwarzacze obsługujące UHD Blu-Ray LG podczas Euro 2016 kwestię naprawy telewizorów załatwiło po mistrzowsku

Popularne w tym tygodniu:

LG OLED 8K: Pierwszy taki telewizor w Europie sprzedano w Polsce