Kuba Błaszczykowski został ambasadorem marki LG!

Fani sportu powoli przygotują się do wielkiego święta piłki nożnej, czyli Euro 2016. Tymczasem jeden z najlepszych piłkarzy naszej reprezentacji - Kuba Błaszczykowski - został ambasadorem LG.

Jakub Błaszczykowski przez 4 lata pełnił funkcję kapitana polskiej reprezentacji, dwukrotnie zdobył tytuł "Mistrza" niemieckiej Bundesligi, a od ubiegłego roku zasila zespół włoskiej drużyny ACF Fiorentina. Teraz ten wybitny piłkarz jest twarzą nie tylko biało-czerwonej reprezentacji Polski, ale i czerwono-białej firmy LG.

W ramach współpracy Kuba Błaszczykowski weźmie udział w kampanii promocyjnej i reklamowej nowych telewizorów LG OLED i Super UHD 4K oraz innowacyjnych klimatyzatorów LG. Zadba więc o to, aby podczas oglądania meczów w wysokiej rozdzielczości kibice byli na bieżąco schładzani.

Cieszę się z możliwości reprezentowania LG w Polsce, łączy nas ogromna pasja do tego co robimy na co dzień. Razem tworzymy zgrany zespół, w którym ja dam z siebie wszystko, aby dostarczyć ogromnych emocji na boisku, a LG zaprezentuje moje starania w doskonałym, mistrzowskim klimacie, na mistrzowskich telewizorach.

Kuba Błaszczykowski

Pierwsze owoce współpracy LG i Kuby Błaszczykowskiego będziecie mogli zobaczyć już wkrótce. Jeszcze dziś piłkarz pojawi się na polskiej premierze nowych telewizorów LG Super UHD TV 4K. Na imprezie nie zabraknie i nas, dzięki czemu będziecie mogli obejrzeć nasz wywiad z nowym ambasadorem oraz — oczywiście — poczytać o nowych produktach.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Myszka i telefon VoIP w jednym - Skype Travel Mouse Strzyżarka Philips 9000 z panelem dotykowym – test i konkurs. Co zrobić, aby ją wygrać? Zmień swojego PC w motocykl z Trona Komputer wielkości pendrive'a za 15 funtów! [wideo] Nettop czy konkurencja dla Wii? Rosja ujawnia pilnie strzeżony sekret. Ma więcej diamentów niż reszta świata Którego smartwatcha wybrać? Porównujemy inteligentne zegarki dostępne na rynku [przegląd + infografika] RoboGames 2009 - wideorelacja z Olimpiady Robotów Widziały gały..., czyli nowy sposób na radzenie sobie z zamieszkami Greener Gadgets 2008 Lodóweczka romantycznie podświetlająca szampana WTF dnia: to nie scena z horroru, to reklama lalek z lat 70. [wideo]

Popularne w tym tygodniu:

Do Biedronki powraca wielki hit. Dawno nie było takiej oferty