Jason Statham w zwariowanej reklamie LG G5

Został wciągnięty w niebezpieczną intrygę jako kurier wynajmowany przez organizacje przestępcze, uratował świat współpracując z Sylvestrem Stallone'em oraz zadarł z szybkimi i wściekłymi. Dziś robi szalone rzeczy używając LG G5. O kim mowa? Oczywiście o Jasonie Stathamie.

Popularny aktor będący gwiazdą takich filmów akcji jak "Transporter", "Przekręt", "Niezniszczalni" czy "Szybcy i wściekli 7" zagrał główną rolę w najnowszym spocie promującym modularnego flagowca LG. W zasadzie nie tyle główną rolę, co… wszystkie role. Zobaczcie zresztą sami.

Tę przezabawną reklamę wyreżyserował Fredrik Bond. Dołożył on wszelkich starań, aby każda odgrywana przez Stathama była spójna ze sloganem "Life’sGood when you Play More".

Myślę, że pomysł LG na smartfon G5 i jego modułową konstrukcję, zyska popularność wśród konsumentów. Współpraca z tą firmą sprawiła mi wiele radości. Mam nadzieję, że dostrzegą to także widzowie oglądający spot.

Niepierwszy raz LG nawiązało współpracę z gwiazdami Hollywood. Dość wspomnieć o spocie reklamowym LG SIGNATURE OLED TV, w którym wystąpił Liam Neeson.

Jak Wam się podobają zrealizowane z kinowym rozmachem reklamy LG?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Nokia N500 dostępna w Polsce 10 najbardziej pomysłowych napojów energetycznych Wielki, ogromny, gigantyczny... Czyli przekątna 231 cali WD-40 powraca do korzeni Człowieku, znowu nie posprzątałeś kuwety! Tailio zadba o porządek i zdrowie kota Złamano zabezpieczenia japońskich toalet. Użytkownicy w niebezpieczeństwie! System operacyjny prosto z Korei Północnej Nie tylko laptopy - PMP od MSI Święta, kolędy i "jabłka" [wideo] Przyszłość należy do procesorów ARM? Znudzony płaskim TV? To może kulisty będzie ciekawszy? Foam Printer - drukujemy pianę

Popularne w tym tygodniu:

Do Biedronki powraca wielki hit. Dawno nie było takiej oferty