LG SIGNATURE - przygotuj się na nadejście nowej linii produktów premium

Już na początku stycznia rozpoczną się jedne z największych na świecie targów elektroniki użytkowej CES 2016. Przez trzy dni ich trwania poznamy produkty, które w nadchodzącym roku wypełnią półki sklepowe na całym świecie. Co ciekawego szykuje LG?

LG SIGNATURE

LG SIGNATURE

Południowokoreański gigant uchylił właśnie rąbka tajemnicy na temat szykowanych przez siebie nowości. Wiadomo, że portfolio firmy zostanie rozszerzone o całkowicie nową rodzinę produktów ukrywającą się pod nazwą LG SIGNATURE.

W skład nowej serii wejdą najwyższej klasy produkty LG, które cechować się bedą unikalnymi funkcjami oraz wysoką jakością wykonania. Podczas przygotowywania nadchodzących urządzeń producent współpracował z najlepszymi projektantami w branży. Efekt ich pracy zachwyca ponoć od pierwszego wejrzenia.

Innowacje w dziedzinie technologii i designu wprowadzone w linii LG SIGNATURE mogą zapoczątkować nową erę produktów AGD i elektroniki użytkowej najwyższej klasy. LG przoduje na obu tych rynkach, dzięki czemu ma przewagę, którą niewiele firm może się pochwalić — dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie linii LG SIGNATURE.

Szczegóły na temat serii LG SIGNATURE owiane są na razie kotarą tajemnicy, ale wiadomo, że w pierwszej kolejności obejmie ona telewizor, lodówkę, serię pralek oraz oczyszczacz powietrza. Linia ma być jednak regularnie rozbudowywana.

Wszystkiego dowiemy się już 5 stycznia o godzinie 17:00, bo właśnie wtedy rozpocznie się konferencja w Las Vegas, którą na żywo będziecie mogli śledzić tutaj. Oczywiście o wszystkich nowościach przeczytacie także na łamach naszego bloga.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Zaprojektuj własną lampę z obrotowych paneli „8” a współczesne urządzenia komunikacyjne Najlepsza obrona przed rabusiem [wideo] 200 cali Sony? Microsoft usiłuje przekupić pracowników Google'a... bekonem G-TV: komputery PRL-u Potęga natury w pełnej krasie - gniew wulkanów Ultracienki LG X-Note T380 - oczywiście z Windowsem 7 30 MB/s transferu karty SanDisk Extreme III Mity i rzeczywistość. Co naprawdę wydarzyło się w elektrowni Fukushima I? [cz. 2.] Zamień swój pokój w USS Enterprise Sztylet, który nadaje się tylko do zabijania - czy to źle?

Popularne w tym tygodniu:

Skóra węża zainspirowała naukowców. Dzięki niej chcą tworzyć bezpieczniejsze budynki