LG zdobywa tytuł marki roku w konkursie Red Dot Award 2015!

Nagrody Red Dot Award przyznawane są od 1955 roku i uznawane są dziś za jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Z tegorocznej gali LG bynajmniej nie wróciło z pustymi rękoma.

Zwycięstwo

Zwycięstwo (Shutterstock)

LG G4 i LG Watch Urbane

Południowokoreański producent otrzymał łącznie aż 13 nagród, a wśród wyróżnionych produktów znalazł się designerski smartfon LG G4 oraz inteligentny zegarek LG Watch Urbane.

W dziedzinie budowania świadomości marki, firma LG Electronics wykazuje niezrównane umiejętności, których podsumowaniem jest slogan marki — Life’s Good.

Co przy tym wszystkim najważniejsze, ze względu na imponującą liczbę nagród firmie przyznano tytuł Brand of the Year. Tym samym LG jest jedną z zaledwie trzech firm na świecie, które mogą się poszczycić zarówno tytułem Brand of the Year, jak i Design Team of the Year (2006).

Nagroda Red Dot Award jest dla nas wielkim zaszczytem, a także potwierdza, że dzięki nieustannie prowadzonym pracom nad innowacyjnymi rozwiązaniami i intuicyjnymi funkcjami, firma LG zajmuje czołową pozycję w dziedzinie wzornictwa. Będziemy kontynuować projektowanie i rozwijanie kreatywnych rozwiązań, które budzą pozytywne emocje i pogłębiają relację między naszą marką a konsumentami. W ten sposób będziemy realizować nasze motto innowacje dla lepszego życia.

Warto odnotować, że nie pierwszy raz w tym roku produkty LG zostały obsypane nagrodami. W sierpniu w ręce Koreańczyków wpadły cztery statuetki EISA Awards i również wtedy wśród nagrodzonych urządzeń znalazł się LG G4 (Europejski aparat w smartfonie 2015–2016) i LG Watch Urbane (Europejskie urządzenie noszone 2015–2016). To mówi samo za siebie.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Logitech G600 MMO – mysz (nie tylko) do zadań specjalnych [test] Moc jest naprawdę wszędzie - także na linii produkcyjnej [wideo] CVHA-C21 - nawigacja i centrum rozrywki w jednym Toshiba Satellite U940 i Satellite P845t - gorące czternastki [IFA 2012] 50 dziewczyn przebranych za pokemony. Ile z nich rozpoznacie? Blu-ray nie dla wszystkich Asus NX90 - rzuci nas na kolana? Najfajniejszy trójwymiarowy dywan na świecie Dospara Prime Note Galleria IW2 - tak się gra! Oficjalne sterowniki NVIDIA Forceware 182.08 już dostępne! Inteligentny system audio Opus [ISE 2012] Uroczy, mechaniczny żółwik [wideo]

Popularne w tym tygodniu:

Samolot nowej generacji prawie gotowy. Overture będzie latał z prędkością nawet 2700 km/h M-497 Black Beetle - pociąg z napędem odrzutowym. Dlaczego takimi nie jeździmy? Bloodhound LSR przygotowuje się do przełamania bariery 1600 km/h Japończycy chcą oświetlić niebo sztucznymi meteorami. Przygotowania już prawie skończone