LCD nie ma szans. Zobacz jakie możliwości daje technologia OLED

Wiesław Kowalczyk o telewizorach wie niemal wszystko. Potrafi też o nich opowiadać i wytłumaczyć w prosty sposób różnice między różnymi technologiami wyświetlania obrazu.

Podczas prezentacji nowych urządzeń z linii LG OLED TV nagraliśmy krótki wywiad z Wiesławem, z którego dowiecie się między innymi:

  • na czym polega przewaga matryc OLED nad nawet najlepszymi LCD;
  • jakie urządzenia technologia OLED pozowli projektować w najbliższej przyszłości;
  • co charakteryzuje tegoroczne modele z serii LG OLED TV.

Zobacz również: Wideorecenzja: Sony VAIO YB

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Napraw i przyspiesz swój system MSI Wind: 10 godzin na jednej baterii? Krwista poduszka Sezonowe szaleństwa - zabawki i gadżety z lat 90. i 00, które odeszły do lamusa (i wróciły) Tymczasem w Rosji... wspinaczka bez zabezpieczenia [wideo] Asus ROG XG Station 2: stacja dokująca do laptopa na desktopowe karty graficzne Fotograf odtworzył kilkadziesiąt filmowych scen. Ile z nich rozpoznasz? Bezgłośna pralka z rekordem Guinnessa i lodówka z Windows 10 [wideo] Okulary z Bluetooth dla kierowców Telewizory i tablet Hannspree w marketach Mordercza kosiarka to poważna Sprava [wideo] ATRIAS: dwunożny robot jak żywe zwierzę. Niesamowita równowaga i koordynacja!

Popularne w tym tygodniu:

Samolot nowej generacji prawie gotowy. Overture będzie latał z prędkością nawet 2700 km/h M-497 Black Beetle - pociąg z napędem odrzutowym. Dlaczego takimi nie jeździmy? Bloodhound LSR przygotowuje się do przełamania bariery 1600 km/h Japończycy chcą oświetlić niebo sztucznymi meteorami. Przygotowania już prawie skończone