LCD nie ma szans. Zobacz jakie możliwości daje technologia OLED

Wiesław Kowalczyk o telewizorach wie niemal wszystko. Potrafi też o nich opowiadać i wytłumaczyć w prosty sposób różnice między różnymi technologiami wyświetlania obrazu.

Podczas prezentacji nowych urządzeń z linii LG OLED TV nagraliśmy krótki wywiad z Wiesławem, z którego dowiecie się między innymi:

  • na czym polega przewaga matryc OLED nad nawet najlepszymi LCD;
  • jakie urządzenia technologia OLED pozowli projektować w najbliższej przyszłości;
  • co charakteryzuje tegoroczne modele z serii LG OLED TV.

Zobacz również: Wideorecenzja: Sony Tablet P

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Radio-budzik Yamahy z bezprzewodową stacją dokującą dla iPoda/iPhone'a "Człowiek bez cienia" - LED MAN Futerał pełen wspomnień Pierwsze zdjęcia innego systemu planetarnego Urban Death Project. Marchewka z babci? Będą używać zmarłych jako nawozu Artykuły biurowe dla gigantów 1,7 miliarda do zwrotu? Chcesz mieć dom w centrum miasta? Zbuduj go na dachu wieżowca Co wyjątkowego jest w tych drzewach? Jak założyć ten designerski zegarek? 3D bez okularów i super wysoka rozdzielczość – to się nazywa nowość! Autonomiczny samochód Delphi przejechał przez całe Stany Zjednoczone. Czas na testy w Europie!

Popularne w tym tygodniu:

Zbudowali… latającą deskorolkę. Tak, to działa Chiny ujawniają prototyp pociągu kolei magnetycznej. Prędkość? 620 km na godzinę Latające samochody General Motors. Pobudzają wyobraźnię Włosi stworzyli samolot przeznaczony wyłącznie do transportu szczepionek na COVID-19 Przyczepione na grzyby. Rewolucyjne rzepy, które pozwolą robotom chodzić po ścianach Co to jest switch PoE i do czego służy?