Jacek Bonecki fotografuje LG G4. Efekty są niesamowite!

Jacek Bonecki, znany fotograf, artysta i podróżnik podczas dwóch wypraw do Indonezji i w Dolomity fotografował LG G4. Efekty jego pracy możecie zobaczyć w tej galerii. Większość zdjęć nie była poddana żadnej obróbce, a jeśli już, to do korekty wykorzystano wyłącznie aplikacje dostępne w pamięci urządzenia.

Ten artykuł ma 10 stron:

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Najfajniejszy Starbucks na świecie Niezwykłe konstrukcje [cz. 2.]. Latające lotniskowce USS Akron i USS Macon UGO – Projekt wózka dla dzieci i dorosłych Gratka dla kolekcjonerów - oryginalny Apple 1 na sprzedaż 360specs i vrAse – zamiast czekać na Oculus Rift, zmień swojego smartfona w okulary AR Komórkomania: Znamy pełną specyfikację SE Rachael (Xperia X3) Monitor ultrapanoramiczny – dlaczego proporcje 21:9 są epickie i Kowalski (ze)chce je mieć? UMPC z Atomem i 3.5G Nadchodzi śmierć płyt CD? Fan kupi wszystko: Gameband, czyli bransoletka do Minecrafta. Wearables wchodzą do świata gier Sky News w HD Nowoczesny telefon dla pradziadka!

Popularne w tym tygodniu:

NASA potwierdza. Nowe kombinezony astronautów wspomagane przez SI Śmierć przestała być istotna. Internet może nam pomóc na nowo odkryć umieranie Jak poprawić sygnał i prędkość internetu LTE?