Jacek Bonecki fotografuje LG G4. Efekty są niesamowite!

Jacek Bonecki, znany fotograf, artysta i podróżnik podczas dwóch wypraw do Indonezji i w Dolomity fotografował LG G4. Efekty jego pracy możecie zobaczyć w tej galerii. Większość zdjęć nie była poddana żadnej obróbce, a jeśli już, to do korekty wykorzystano wyłącznie aplikacje dostępne w pamięci urządzenia.

Ten artykuł ma 10 stron:

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

LOFAR czyli nasze okno na Wszechświat Niesamowity park rozrywki dla fanów Warcrafta i Starcrafta Szybka odpowiedź Intela! W Chinach prowadzenie samochodu jest dziecinnie proste [wideo] Fanowska reklama Bravii Chcielibyście mieć nóż kalibru .22? [wideo] Niesamowite dyskietkowe obrazy Nicka Gentry'ego (galeria) Posłuchaj o Nikonie D3 i D300 - najnowszych lustrzankach cyfrowych Jak zamienić sieć 3G na ogólnodostępne WiFi? Budka telefoniczna na łódce naprawdę istnieje Jack Bauer przesłuchuje Bellę [Contagion: Part 2] TruSurround XT w kolejnych LCD

Popularne w tym tygodniu:

Zbudowali… latającą deskorolkę. Tak, to działa Chiny ujawniają prototyp pociągu kolei magnetycznej. Prędkość? 620 km na godzinę Roboty wykonane z lodu mogą już wkrótce polecieć w kosmos Innowacyjny wynalazek z Wielkiej Brytanii. Może pomóc w szczepieniach Latające samochody General Motors. Pobudzają wyobraźnię Okulary Smart od Facebooka na rynku "wcześniej niż później" Włosi stworzyli samolot przeznaczony wyłącznie do transportu szczepionek na COVID-19 Co to jest switch PoE i do czego służy?